About | Help | Sign Insearchmenot jest interaktywną "wyszukiwarką" internetową, która umożliwia szybkie przegladanie zasobów globalej sieci Internet przy pomocy najbardziej znanych wyszukiwarek.

Serwis umożliwia korzystanie z takich wyszukiwarek jak:
-Google
-Yahoo
-Altavista
-Msn
-Ask
-Baidu (Chiny)
-Yandex (Rosja)

Dodatkowo jako kryterium wyszukiwania wprowadzilismy wyszukiwanie plików video i grafiki, dzięki czemu uzytkownik naszego serwisu nie jest zmuszony do ciągłego przełącznia się między różnorodnymi serwisami, może wszystko znaleźć przy pomocy "wyszukiwarki" searchmenot.

Szybki wzrost popularności naszego serwisu sprawił, że searchmenot zawiera dodatkowo katalog firm/serwisów/sklepów internetowych gdzie mogą Państwo bez problemu znaleźć produkty/usługi oferowane przez firmy na terenie całej Polski.

Dział praca powstał z myślą o osobach, które nie mogą znaleźć rzetelnych ofert pracy w serwisach związanych z poszukiwaniem pracy. Searchmenot posiada własną bazę ofert pracy, a dodatkwo korzystamy z ofert naszych partnerów żeby umożliwić Państwu jak najprostszy dostęp do wszelkich informacji w jednym miejscu - w jednym serwisie - searchmenot.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa propozycje i uwagi. Będziemy wdzięczni za komentarz i ew. opinie na temat naszego serwisu.
Za każde propozycje nowej "zakładki" serwisu searchmenot odwdzięczymy się upominkami.

Copyright searchmenot.com (c) 2008, All rights Reserved.